Carp Old School

Carp Old school, stará škola kaprařiny…

 Již před lety, od samotného počátku kaprařiny, naši dědové a otcové lovili na dodnes veleúspěšnou nástrahu jménem kukuřice. Nápad vytvořit již vařená zrna kukuřice a partiklu vznikl již před několika lety. Začali jsme s výrobou původně pouze pro své využití, ale poptávka kamarádů a známých rostla a nejčastějším důvodem, proč si kukuřici nebo partikl nepřipraví sami, byl ten, že na to zkrátka nemají čas. V dnešním světě je výroba tak efektivní návnady a nástrahy, jakou bezesporu vařená kukuřice nebo vařený partikl je, opravdu časově náročnou aktivitou. Proto přicházíme my s naší efektivní nástrahou! 

Vyrábíme veškeré výrobky, ať už kukuřici nebo mix partiklu, zcela přírodně a bez žádných chemických přídavků a konzervantů. Vše je 100% přírodní a jsme jediní svého druhu v Evropě.  Ryby naše produkty velmi dobře tráví a díky tomu přijímají potravu po celou dobu našeho lovu nebo vnadění.

Náš sortiment Vám nabízíme ve vakuově balených sáčcích, a to ve velikostech 5, 10 a 14 Kg. Troufáme si říci, že tímto krokem jsme vyplnili mezeru na trhu, protože žádná jiná firma na světě nenabízela vařený partikl a zrna kukuřice v tolika příchutích, k tomu ve vakuově balených obalech a velkém množství.

               

Mimo tento sortiment vyrábí firma Carp old School i příslušenství, které oceníte zejména při lovu ve vázkách. V nabídce zmíněné značky a taktéž v nabídce našeho eshopu naleznete "vychytávky", jak efektivněji chytat v zarostlých vodách nebo mezi spadenými stromy. Jednou z těchto vychytávek je „MOON“ neboli měsíc. Jak si můžeme sami z názvu odvodit, jedná se o háček ve tvaru měsíce, který nám umožní obejít všechny stromy a překážky za cestou k úspěchu. Dále jistě stojí za zmínku „Blesk“.  Je to jiný druh háku, který nám usnadní vyprostit montáž, která nám po záběru uvízla ve vázce. 

Více o všech produktech firmy Carp Old School se dozvíte v našem internetovém obchodě stinky.cz.