NGT BIVAK FORTRESS BIVVY 2 MAN HOOD

Výborně řešený bivak od firmy NGT.

Údaje označené (*) hvězdičkou jsou povinné

Vaše cena:6 295,00 Kč

Dostupnost: do 3 dnů

Výrobce:NGT

 NGT

Doprava po ČR: Zdarma

Při objednávce nad 1500kč doprava DPD zdarma

Počet kusů:

NGT BIVAK FORTRESS BIVVY 2 MAN HOOD

NGT má tento bivak v nabídce několik let. U nás je ovšem až od roku 2018. Za tu dobu jej rybáři v Anglii pořádně otestovali a stal se jedním z nejoblíbenějším bivaků ve své kategorii. Sám musím uznat, že jakmile přišel na sklad, hned jsem jej rozbalil a omrkl. Použité materiály a zpracování jsou perfektní a za jeho cenu budete dlouho hledat podobný kousek.

Pro efekktivní rybaření je třeba být u vody v suchu a v pohodlí. NGT 2 Man Fortress je cenově dostupný bivak, který se dá rychle postavit a nabízí vynikající stabilitu za každého počasí. Není to žádný ohromný stan, do kterého se může opřít vítr, ale malý (přičaplý) a odolný bivak pro jednoho až dva rybáře. Uvnitř je hodně místa pro jednoho nebo dostatek místa pro dva s lehátky.

Tento model je doplněn o velmi praktický kšilt, který slouží jako dodatečná ochrana před deštěm, případně sluncem. Odvádí efektivně vodu z přední části a díky tomu lze mít otevřené vpředu okno bez obav z promoknutí. 

Plachta je z materiálu Nylon 210D a má 2000mm sloupec. I když bude pršet velmi dlouho, nepromokne. Na omak je poměrně hrubá. Není to klasická celtovina. Kontrukce je hliníková. Spojky jednotlivých částí jsou odolné a jdou snadno uvolnit nebo spojit. Bivak má dvě přední a jedno zadní okno. Všechny mají moskitiéru, stejně jako vstupní dveře. Ty můžete snadno srolovat nahoru, případně je můžete mít otevřeny jen napůl. Podlaha je extrémně odolná a kompletně gumová. K bivaku se připevňuje suchým zipem.

K tomuto modelu s kšiltem doporučujeme přikoupit i přehoz. Není to jen o podzimu, kdy Vám přehoz zvýší teplotní komfort a spolu s podlahou eliminuje i rosení. Je to i o létě, kdy prostor mezi přehozem a bivakem slouží jako izolace proti horku. 

K bivaku je i sada 10 silných kolíků a pochopitelně i obal. Hmotnost celého bivaku je 10kg.

Rozměry: 230x260x140cm

Přepravní rozměry: 92 x 30cm