PVA Nit, tenká

Nit EASYFISHING je dostatečně pevná pro účely ke kterým je určena, zakroucená (správný termín je seskaná) z několika pramenů PVA střiže tak, aby výsledná pevnost byla nejvyšší možná, které lze tímto způsobem výroby dosáhnout.

Údaje označené (*) hvězdičkou jsou povinné

Vaše cena:99,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce:EasyFishing

Doprava po ČR: DPD od 100,- Kč

Při objednávce nad 1500kč doprava DPD zdarma

Počet kusů:

PVA Nit, tenká

NIT je správný název pro tento druh výrobku. Název šňůrka, který používají jiní, patří výrobku, který se vyrábí naprosto odlišnou technologií. Neschováváme se za obchodní finty při pojmenování výrobku. Nit EASYFISHING je dostatečně pevná pro účely ke kterým je určena, zakroucená (správný termín je seskaná) z několika pramenů PVA střiže tak, aby výsledná pevnost byla nejvyšší možná, které lze tímto způsobem výroby dosáhnout. Lehké návnady můžete s úspěchem provázat naší nití, určitě vás nezklame. Pevnost v tahu naší nitě je 28 N, to znamená, že vydrží cca 2,5 kg zátěž, než dojde k přetržení.

Použití: klasické a osvědčené použítí je na výrobu stringerů, zavazování PVA punčoch a sáčků, upevnění sestavy, svázání návnady atd. Doba rozpouštění je 30 vteřin ve vodě cca 15°C.

Balení: 20m